Magic of Seoul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Поиграй си с фотошоп онлайн
Преди година и половина ; Гората Abfad8e37762956a
Latest topics
» Коя песен слушаш в момента?
Преди година и половина ; Гората EmptyВто Юни 17, 2014 8:38 am by Panda Tao

» Търся си другарче за РП
Преди година и половина ; Гората EmptyВто Юни 17, 2014 5:31 am by Hyunseung

» Настроение-емотиконка
Преди година и половина ; Гората EmptyНед Юни 15, 2014 8:23 pm by Panda Tao

» Мъж без лице
Преди година и половина ; Гората EmptyЧет Юни 12, 2014 7:52 pm by Panda Tao

» Искам да се оплача от...
Преди година и половина ; Гората EmptyСря Юни 11, 2014 4:19 am by Ryu Hwayoung.

» Щабът на нашествениците
Преди година и половина ; Гората EmptyНед Юни 08, 2014 7:21 pm by Bang Minah

» Похвали се ..
Преди година и половина ; Гората EmptyНед Юни 08, 2014 6:22 pm by Panda Tao

» Лафче
Преди година и половина ; Гората EmptyНед Юни 08, 2014 11:08 am by Daehyun.

» Bubble Tea
Преди година и половина ; Гората EmptyНед Юни 08, 2014 10:12 am by Jihoon

Октомври 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 98, на Пон Окт 14, 2024 5:57 pm
Колко е часът?

Преди година и половина ; Гората

2 posters

Go down

Преди година и половина ; Гората Empty Преди година и половина ; Гората

Писане by Kai Сря Апр 23, 2014 3:59 pm

Усещах го .Нейния мирис ,нейния вкус.Препусках бясно и на няколко пъти успях да повлеча нкое невинно дърво заедно с мен.За "обикновен" вълк с времето и непрекъснатите тренировки станах доста бърз и силен.Макар и ,че силата не беше моята стихия.Онзи дядо ,казваше ,че трябва да съм благодарен ,че съм специален.Но това не беше магия.Аз просто бях изрод.Усещах го.За всичко беше виновно моето семейство.Ако не беше побъркания ми пра-дядо нямаше да съм изолиран така.Бързината и всичко там ,беше единственото ,което бях постигнал сам самичък.Аз се мъчех всеки ден за да се подобря и поне малко да започна да се харесвам такъв какъвто съм.Колко години минаха ,но все още не може да прием този факт.Бях изчадие и дамах всичко за да бъда дори и ако трябва една глуха риба.Предпочитах това хиляди пъти от колкото да съм огромно куче ,обречено на вечен живот.Дори и да се опитам да умра това няма да стане.Да,не веднъж съм се хвърлял от някоя скала за да се избавя от себе си.Всъщност аз не знаех кой съм.Дали не бях онзи черен вълк или бях онова момче?Кой бях??
Рязко извърнах муцуната си наляво.Това беше тя.Бях сигурен ,бях направо убеден ,че е тя.За милисекунда се озовах на мястото.С времето поне телепортациите станаха безболезнени.В началото беше сякаш всичките ми органи се преобръщаха.
Огледах се и подуших въздуха.Къде беше?!Сетивата ми не ме лъжеха.Тогава настъпи онази мъртвешка тишина ,която ме накара да замръзна за момент.Беше като гробница.Зловещо.И точно тогава не знам какво точно ме прихвана ,но се извърнах адски бързо и успях да блокирам удара ,който усетих да лети към мен.Но там нямаше нищо...беше празно.Тогава кой?
Вечех губех търпение трябваше да намер онова момиче и тук някакъв натрапник ми се пречкаше затова изръмжах дълго,дълбоко и заплашващо.За да я защитя бих направил абсолютно всичко.
Kai
Kai
Неутрални
Неутрални

Брой мнения : 43
Регистриран на : 21.04.2014
Местожителство : Някъде между Северна и Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Преди година и половина ; Гората Empty Re: Преди година и половина ; Гората

Писане by Ryu Hwayoung. Чет Апр 24, 2014 3:46 pm

Можеше да усети как злобната усмивка се появява на лицето и. Погледна към вражеската войска и изражението и стана още по - надменно.
Щракна с пръсти веднъж и насочи поглед към нейните хора.
- Оттеглете се. Стига ви за днес.
Бе станало вече късно, свечеряваше се. Не, че имаше проблем да продължи, но имаше желание да се разходи из гората, за да направи опит да осмисли някои неща. Но не можеше да им каже. Затова просто се оправда, че им е достатъчно. А пък и от една страна не се биха много малко време. Трябваше да се наспят и да са свежи за следващия ден. За жалост, един от най - добрите и войници бе ранен.
Искаше да размисли върху това коя е тя. В последно време се бе превърнала в още по - егоистична, безчувствена и всякакви такива. Дори сестра и не можеше да я осмири. Вярно, че винаги си е била такава, но имаше нужда да се запита коя е тя. Определено имаше.
И ето, че отново крачеше из тъмната и гъста гора. Дърветата бяха красиво огрени от луната, която почти бе пълна. Сенките им падаха на север от тях. Хуа отлично можеше да се слее с тях.
Просто вървеше спокойно, наслаждавайки се на чистия въздух около нея. Дишаше дълбоко. Сякаш искаше да се отпусне и да остане тук. Това коравосърдечно създание, колкото и пъти да посещаваше гората, която се намираше точно на границата, никога нямаше да и втръсне. Винаги намираше спокойствие.
Чуваше нечии стъпки. Вероятно на някой от южно корейците, които я преследваха, за да я убият и да сломят духа на цялата и армия. Сестра и не беше от най - добрите лидери, що опира до такива неща, така че Хуайонг нямаше да си позволява да бъде наранена.
- Кой е там? - рече, след като зае отбранителна позиция.
"Мисля, че имам кинжали и някакво малко количество жабешка отрова у мен. Може да ги използвам." - рече си.
Извади от пазвата си един черен класически почти празен револвер със златно обкована дръжка и красиви сребърни завъртулки по нея. Тя нежно прокара пръст по спусъка, след което смахнатата арогантна полуусмивка се завърна на лицето и.
- Покажи се. Или ще стрелям.
Макар и някъде дълбоко в себе си да усещаше, че няма за какво толкова да се тревожи и че просто е някакво диво животно, все още бе заела отбранителна позиция и здраво стискаше огнестрелното оръжие в лявата си ръка. Беше хубаво да имаш готовност във всяка една ситуация, колкото и безобидна да изглежда тя.
- Е? Имаш ли планове да дойдеш при мен или не?
През цялото време някъде под стомаха си усещаше, че някой крачи подир нея. Сякаш някой следеше всяка нейна стъпка тук. Сякаш някой я преследваше.
Очакваше, че никой няма да се появи, затова просто продължи да ходи напред по отъпканата пътечка, все още държейки оръжието в ръка. А и да не дойдеше, стига да беше годен за ядене, или пиене в нейния случай, щеше да му излочи кръвта най - спокойно, изгаряйки трупа, подминавайки го.
Ryu Hwayoung.
Ryu Hwayoung.
Master Ryu
Master Ryu

Брой мнения : 147
Регистриран на : 15.04.2014
Години : 30

https://magicofseoul.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Преди година и половина ; Гората Empty Re: Преди година и половина ; Гората

Писане by Kai Вто Май 06, 2014 3:05 pm

Чувах гласът й ,усещах я .Нямаше как да  объркам.Това беше тя! Сърцето ми макар й животинско се сви и усетих как за секунда замръзвам от изненада.Нима отново сетивата ме лъгаха.Да ,неведнъж съм я виждал в сънищата си и се заклевам ,че съм я долавял и в гората.Но тя винаги изчезваше.Затаих дъх в очакване пореданта илюзия на сърцето ми да попие в тъмнината.Спрях да дишам ,а в тишината  оттекна и сърцето ми,което забавяше ударите си странно.Очаквах всеки момент да изчезне отнво ,да избяга от мен за пореден път и да ме остави със същото пусто сърце.Най-накрая издъхнах въздуха ,който задържах и отворих очи.Тя беше все още там!Вървеше сякаш най-спокойно.Омагьосан я последвах .Вървях покорно след нея и дори не правих каквито и да било усиля за да бъда незабележим.Единствено тъмнината ми помагаше защото се сливах с нея.Само ако не бяха червените ми очи.Мислите ми бяха единство с нея.Макар и да я виждах във гръб.
Едно кухо клонче изпука изпод тежката ми лапа ,а звука от него ме събуди.Осъзнах се и разтърсих глава,а когато вдигнах глава стоях точно срещу нея.Не може да бъде!Бях се телепоритал без да искам!До толкова се бях отнесъл в мислите си за нея и сега стоях точно пред нея .Червените ми очи се приковаха към нейните.О не ,това не се случваше.Та аз,вълкът ,току що се телепортирах от нищото пред нея.Веднага отстъпих крачка назад.Дори не осъзнавах мирисът на заплаха ,която се носеше около нея.Нима щеше да ме убие?А да...разбира се че щеше да ме убие,та тя си нямаше представа кой съм аз въобще.Просто един глупав ,влюбен вълк.Просто един вълк.
Kai
Kai
Неутрални
Неутрални

Брой мнения : 43
Регистриран на : 21.04.2014
Местожителство : Някъде между Северна и Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Преди година и половина ; Гората Empty Re: Преди година и половина ; Гората

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите