Magic of Seoul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Поиграй си с фотошоп онлайн
Кафене "Haru" Abfad8e37762956a
Latest topics
» Коя песен слушаш в момента?
Кафене "Haru" EmptyВто Юни 17, 2014 8:38 am by Panda Tao

» Търся си другарче за РП
Кафене "Haru" EmptyВто Юни 17, 2014 5:31 am by Hyunseung

» Настроение-емотиконка
Кафене "Haru" EmptyНед Юни 15, 2014 8:23 pm by Panda Tao

» Мъж без лице
Кафене "Haru" EmptyЧет Юни 12, 2014 7:52 pm by Panda Tao

» Искам да се оплача от...
Кафене "Haru" EmptyСря Юни 11, 2014 4:19 am by Ryu Hwayoung.

» Щабът на нашествениците
Кафене "Haru" EmptyНед Юни 08, 2014 7:21 pm by Bang Minah

» Похвали се ..
Кафене "Haru" EmptyНед Юни 08, 2014 6:22 pm by Panda Tao

» Лафче
Кафене "Haru" EmptyНед Юни 08, 2014 11:08 am by Daehyun.

» Bubble Tea
Кафене "Haru" EmptyНед Юни 08, 2014 10:12 am by Jihoon

Октомври 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 20 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 20 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 98, на Пон Окт 14, 2024 5:57 pm
Колко е часът?

Кафене "Haru"

3 posters

Go down

Кафене "Haru" Empty Кафене "Haru"

Писане by Ryu Hwayoung. Сря Апр 16, 2014 1:31 pm

Кафене "Haru" Tumblr_n3zwvzRo3D1qibhgro1_500
Ryu Hwayoung.
Ryu Hwayoung.
Master Ryu
Master Ryu

Брой мнения : 147
Регистриран на : 15.04.2014
Години : 30

https://magicofseoul.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Съб Апр 19, 2014 3:59 pm

Поредният скучен ден за Хюн. Уж щеше да се поразходи малко, а когато стигна до кафенето се отби, поръча си едно лате и край да се мръдне от тук.
Вече половин час, а може и повече киснеше тук и оглеждаше хората. От няколко минути бе зазяпал едно русо девойче и изучаваше тялото й.
Момичето имаше хубава дълга кестенява коса. Имаше шоколадов отенък. Не виждаше очите й, защото бе с гръб към него, но предполагаше, че са красиви. Кожата й бе с толкова нежен тен, че на Хюн Сънг му се искаше да я докосне. Фигурата й бе като на манекенка. Малко бе нисичка, но на токчета го достигаше.
Джобно гадже. Точно това бе тя.
С целият си нахалитет стана от мястото си и се натресе на нейната маса. Сега можеше да я огледа и отпред.
Момичето си имаше всичко.
Хубави котешки очи, които го гледаха недоумяващо, гърди... Преглътна. Имаше си гърди момичето.
- Как се казваш хубавице?
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Съб Апр 19, 2014 5:00 pm

Поредният безинтересен ден за Хьона. Стоеше и се любуваше на отражението си в огледалото. Харесваше външният си вид и дори не се срамуваше да го каже. Доста хора я мислиха за самовлюбена, но на нея хич не й дремеше. Хората след 100 години ще си отидат, а тя щеше да живее много след тях. 1 на 0 за Хьона.
Искаше да разнообрази деня си и за това се преоблече и излезе навън. Разходи се по магазините, а след това се отправи към любимото си кафене. Харесваше го, защото  почти никога не беше претъпкано и я нямаше онази тъпканица от хора, които се чудят какво да правят по цял ден, като в другите по-известни заведения в Сеул.
Щом влезе ароматът на кафе я връхлетя.  Настани се на една маса и си поръча обикновеното – капучино.  Щом пристигна отпи една глътка от него и се завря в мобилният си. Както винаги нищо не й се струваше толкова интересно и набързо го прибра в джоба си. Посегна към чашата, за да отпие отново, но тогава един господинчо се настани на масата й. Тя се обърна, за да огледа заведението и видя, че има празни места. Какво искаше пък тоя?
Попита я за името й. Момичето продължи да го гледа като току-що паднала от Марс. Реши да задоволи интереса му и да му отговори на въпроса.
- Ким Хьона. – отговори му просто тя. След това навдигна чашата си и отпи една глътка от кафенета напитка. – А ти как се казваш? И би ли ми изяснил с какво заслужих честта да седнеш точно тук? При наличието на толкова свободни маси... - това прозвуча доста нагло, със сигурност, но на кой му пука? Определено не и на Хьона.
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Съб Апр 19, 2014 5:19 pm

Хубаво име, точно като за хубаво момиче.
Хюн не отделяше поглед от деколтето й.
- Хюн Сънг, Чанг Хюн Сънг.
Засмя се. Така си каза името сякаш Джеймс Бонд се представяше. Е той определено не бе Бонд. Хюн бе по-хубав и по-млад. Нямаше и кола, която става невидима или часовник с лазери. Но пък си имаше чар.
Прокара пръсти през русата си коса и подхвърли една усмивка на момичето.
- Видях те от моята маса и ми се видя самотна. Реших, че ти е нужна компанията ми, за да не си сама. Едно такова красиво момиче като теб не бива да е само в такъв опасен свят.
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Съб Апр 19, 2014 6:15 pm

Позволи си да прокара погледа си през лицето му. Беше доста красив и този факт нямаше как да го оспори. През очите й бяха минали много хора, но точно този имаше с какво да се похвали. Той също се представи, а Хьона само му кимна. Погледна настрани, за да не е много подозрителна. Макар, че й харесваше момчето насреща си науми, че ще се дърпа. Не искаше да я мисли за някоя лесна, която би тръгнала с всеки срещнат.
- Видях те от моята маса и ми се видя самотна. Реших, че ти е нужна компанията ми, за да не си сама. Едно такова красиво момиче като теб не бива да е само в такъв опасен свят. - обясни й Хюн Сънг.
Момичето само се усмихна и отново го погледна.
- А от къде знаеш, че не съм сама? - веднага го попита тя и повдигна едната си вежда.
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Съб Апр 19, 2014 6:43 pm

- Наблюдавам те от почти половин час. Ако беше дошла с някой щях да забележа.
Отпи от кафето си и продължи да й се усмихва.
- От тук ли си? На колко си?
Заливаше я с въпроси колкото да убие времето и да има по-голяма възможност да я оглежда и да се наслаждава на телцето й. Представи си я под себе си на огромната му спалня у дома стенеща и молеща за още от него. Усещаше, че се възбужда. Ако не избуташе мръсните си мисли от главата веднага щеше да свърши в гащите.
- Имаш ли си гадже?
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Нед Апр 20, 2014 12:30 pm

Оказа се, че момичето е обект на внимание повече от половин час. Това я заинтригува.
Той я попита от къде е и на колко е. Малко сложен въпрос, но не й пречеше да го преметне, че е тукашна. Не й беше за пръв път.
- Да, от тук съм. На 22 години. - отговори му просто тя.
Забеляза впереният му поглед в нея. Изглеждаше така все едно всеки момент ще й скочи. Да си признаем честно, Хьона нямаше да има нищо против това. Следващият му въпрос беше дали е обвързана. Ама този се оказа много любопитен.
- Не, но не ми и трябва. - усмихна се леко тя.
Сега беше неин ред да го попита нещо. Нямаше смисъл да разпитва за гадже, защото си личеше, че е сам. В противен случай едва ли щеше да тръгне да говори с непознати момичета. А може би приятелката му не го задоволяваше. Знае ли човек..
- Предполагам и ти си тукашен. На колко си? - Хьона му върна въпросите, а след това прибави един от себе си. - С какво се занимаваш?
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Нед Апр 20, 2014 4:50 pm

Ох, и гласчето й е едно такова приятно. Мога да го слушам с часове без да ми омръзне.
Щом ми отговори на въпросите и озари деня ми зададе и своите въпроси. Нямаше как да не й отговоря, а пък и нямаше какво да крия.
- От тук съм. А за годините.. С две години съм по-голям от теб. На двадесет и четири съм.
- С какво се занимаваш?
Как да й кажа, че съм демон, който краде души? Ще й кажа истината, но не цялата. Все пак такова красиво момиче може ли да се лъже?!
- Заниманието ми е да крада душите на красивите момичета като теб. Доста души съм взел за себе си. Личната ми колекция наброява повече от сто.
Можеше и да са повече, но кой ги брои, тези които бе отмъкнал в тъмните улички? Пияните разгонени момичета бяха толкова лесни за манипулиране. Само им подсвирне и те се разкапваха като свещи в краката му. А това момиче... Определено не бе лесна, но Хюн не искаше да я пробва. Харесваше му и я искаше за себе си. Първичният му инстинкт на ловец му казваше да внимава с нея и да я сграбчи. Да я държи до себе си и да не я пуска никога.
- Били излязла с мен?
Веднага се наруга за директният си въпрос. Сега ако я изплаши и избяга ще взе ме и ще се... Ще се наругава докато вече не изчерпа думите, с които да се обиди.
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Пон Апр 21, 2014 10:18 pm

Оказа се, че е по-голям от нея. Е, то си и личеше и в това нямаше нищо учудващо. Тя сложи един кичур коса зад ухото си, защото дразнещо се спускаше пред лицето й.
- Заниманието ми е да крада душите на красивите момичета като теб. Доста души съм взел за себе си. Личната ми колекция наброява повече от сто.
Хьона повдигна леко едната си вежда, но бързо я върна в нормално състояние. Този знаеше как да отговори на въпросите на едно момиче. Браво! Успя да я впечатли.
Тя си позволи да прокара погледа си пред тениската му. Набитото око на момичето веднага забеляза, че имаше с какво да се гордее. Тялото му е доста добре оформено.
- Били излязла с мен?
Нямаше да излъже, ако каже, че директният му въпрос я изненада, но също така й хареса. Когато искаш нещо винаги си го искай до край и дръж на него докато не го получиш.
- Защо да не? - повдигна рамене тя. - А къде смяташ да ме водиш? В дома ти може би? Или в някое мазе, което е жалка имитация на бар? 
Отново лека нотка на злоба, но я стига. Кой нормален би вързал на първият срещнат. Ако го опознае може би щеше да се заинтересува повече.
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Вто Апр 22, 2014 9:47 am

Засмя се на отговора й. Наистина беше забавна. Имаше хубаво чувство за хумор.
- Аз да не съм някой вампир, който да иска да ти изпие кръвта? Мислех да те изведа на вечеря в някой хубав ресторант.
Започна да си отбелязва на ум най-подходящият ресторант, за да я впечатли. Искаше да й покаже, че не е чак толкова лош. Всъщност си беше ако искаше да вземе душата й, но той не искаше. Искаше я цялата. Искаше я във всяко едно отношение.
- Имаш ли предпочитания за мястото или аз да избера?
Той вече бе измислил идеалното място, но ако тя имаше други предпочитания... Все пак желанието на момичето е на първо място.
Кога пък бе станал такъв кавалер и романтик?
С повечето си предишни приятелки не беше такъв, а и повечето не изкарваха и година с него. Доста от тях сега или се скитаха безцелно, защото бе взел душите им или бяха мъртви. Имаше едно момиче, което оцеля и чиято душа не бе взел. Просто не можеше. Твърде много я обичаше. След нея може би никога нямаше да обича друга... Така поне си мислеше... До сега. Но това момиче, което седеше сега срещу него... Тя може би щеше да го накара отново да обича. Беше го привлякла още от момента, в който я видя да седи на отсрещната маса. Някак си тя бе различна. Бе го впечатлила не само с външност, но и ... С какво точно и той не знаеше. Просто привличане.
Май се бе замислил твърде много, защото момичето му махаше, за да привлече вниманието му.
- А? Какво каза?
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Вто Апр 22, 2014 8:20 pm

Звънкият му смях огласи масите около тях. Дори когато се смее е изключително сладък. Хьона кръстоса крака под масата и за момент се загледа навън.
- Имаш ли предпочитания за мястото или аз да избера?
Тя не му отговори веднага на въпроса. Първо отпи една глътка от кафето си. Не го обичаше когато е изстинало. Нямаше същият приятен вкус.
- Ще оставя избора на теб. А ти имаш ли вече някакви идеи? - попита го грехът.
1, 2, 3 ... не получи отговор. Погледна го и видя, че той очевидно се беше отнесъл нанякъде. Очакваше да се осъзнае, но той изобщо нямаше такива намерения.
- Идиот! - очакваше след това той да се обърне към нея с разярен или поне леко ядосан поглед, но и това не стана.
За да му привлече вниманието тя размаха ръката си пред красивото му лице.
- Ехо, земята вика Хюн Сънг.
- А? Какво каза?
- Земята вика Хюн Сънг - повтори му тя. - А преди това казах, че ще оставя избора на теб за място. Ще ти се доверя. А ти къде се беше отнесъл?
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Вто Апр 22, 2014 8:38 pm

- А, никъде. Просто се замислих колко си хубава.
Долна лъжа, но по-добре тя отколкото истината, която само му причиняваше болка. Не искаше да си спомня за нея. Беше твърде болезнено.
- Мястото ли?
Най-накрая се върна в реалността. Почеша се зад тила сякаш бе забравил и се усмихна притеснено.
- Харесва ли ти ресторант Segye? Той е хубав и много уютен. Познавам повечето от персонала.
"- И с доста момичета съм преспал от тях."
Допълни на ум.
- Ако ти харесва мисля, че това нашето място. Кога ще ти е удобно да те взема от вас и от колко часа?
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Чет Апр 24, 2014 7:58 pm

Била хубава.. ами честно казано не го чува за пръв път по свой адрес.
- Мястото ли? - попита той смутено и се почеса зад тила. Нещо не беше както трябва.
- Да, мястото. - отвърна му доста по-сигурно Хьона.
- Харесва ли ти ресторант Segye? Той е хубав и много уютен. Познавам повечето от персонала.
За секунди се замисли и след това му отговори:
- Да, ходила съм няколко пъти.
Това си беше самата истина. Тя не е от хората, които обичат да вечерят в ресторанти и подобни места, които са предназначени за това. Попита я в колко часа да я вземе от тях. Ким обаче имаше друг план. Не искаше все още той да разбира къде живее. С времето може би това щеше да се промени, но не и днес.
- Когато на теб ти е удобно - тогава. Аз нямам ангажименти. И няма нужда да идваш до нас. Ще се срещнем пред ресторанта.
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Чет Апр 24, 2014 8:31 pm

Да не би тя да се страхуваше от него? Възможно е. Като се има предвид, че той все още бе непознат за нея, който я кани веднага на среща.
- Тогава в осем пред ресторанта.
Допи кафето си и даде знак на сервитьорката да дойде до тяхната маса. Плати й набързо, като внимателно се взря в очите й. Имаше чиста и невинна, непорочна душа само чакаща да бъде сграбчена и разкъсана от хищник като нея.
Изведнъж изпита глад и това не бе обикновения човешки глад. Не. Той имаше нужда от душа.
Сбогува се с Хюка, с надеждата, че тя ще дойде довечера и излезе отвън. Кривна в малката отбивка и се озова пред задния вход на кафенето. Момичето от преди малко тъкмо изхвърляше боклука. Хюн Сънг с грациозна походка се приближи до нея и я сграбчи изотзад.
- Нека се усамотим само двамата за малко.
Знаеше, че момичето го желае. Беше го видял още докато плащаше сметката си.
Замъкна го в съблекалнята на кафенето където се преобличаха служителите и заключи вратата. Хюн не чака втора покана. Притисна я здраво към вратата, впи устни в нейните като напъха езика си в устата й и засмука душата й. Спря чак когато момичето загуби съзнание и падна в ръцете му. Сложи я внимателно на малкият диван, отключи стаята и се изниза тихомълком през задният вход. Сега бе сит и готов за нови подвизи.
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyuna. Вто Апр 29, 2014 7:04 pm

Разбраха се в осем часа да са пред ресторанта. Чудесно! Имаше достатъчно време на разположение.
Двамата заплатиха сметката, която бяха навъртели на кафенето. Изчака да минат няколко минути от неговото излизане. През това време си изпи кафето и прибра мобилният си в джоба на дънките си. Взе портмонето си в ръка, защото не носеше чанта и се отправи към изхода
Огледа се много внимателно за лицето Хюн Сънг. Не искаше този да я следи. Все още му нямаше голямо доверие и искаше да го опознае добре. Беше живяла достатъчно много, за да се научи как точно да се пази сама.
И докато вървеше много внимателно премисляше с какво да е облечена довечера. Искаше да му остави добро впечатление на достатъчно добра партия, а не че е поредната уличница, която се чуди как да вкара поредното момче между чаршафите си.  
Hyuna.
Hyuna.
Нашественици
Нашественици

Брой мнения : 18
Регистриран на : 18.04.2014
Местожителство : Северна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Hyunseung Вто Апр 29, 2014 8:12 pm

Прибра се в скромният си апартамент сит и доволен. Беше си лепнал налудничава физиономия на лицето и се пльосна по корем на мекият диван във всекидневната.
Сигурно бе лежал повече от час в една поза и си мислеше за момичето от по-рано. Не онази, с която се бе нахранил, а Хюна. Красивото миньонче с котешките очи и тънкото гласче.
Стана от дивана, отиде да си вземе набързо душ и се затвори в малката стая пригодена за гардеробна. Риза, сако, панталон... Реши, че с вратовръзка вече ще е прекалено и реши да си я спести. Сложи си любимият часовник, обу си обувките и остана най-важното. Русата му коса стърчеше на всякъде. Започна да я приглажда с гребена, но заприлича сякаш го бе лизала кравата и хвана с ръка и леко я разроши.
Щом одобри външният си вид тръгна към уреченото място на срещата.
Hyunseung
Hyunseung
Шефове на защитниците
Шефове на защитниците

Брой мнения : 21
Регистриран на : 19.04.2014
Години : 35
Местожителство : Южна Корея

Върнете се в началото Go down

Кафене "Haru" Empty Re: Кафене "Haru"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите