Magic of Seoul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Поиграй си с фотошоп онлайн
Ресторант "DoDoMi" Abfad8e37762956a
Latest topics
» Коя песен слушаш в момента?
Ресторант "DoDoMi" EmptyВто Юни 17, 2014 8:38 am by Panda Tao

» Търся си другарче за РП
Ресторант "DoDoMi" EmptyВто Юни 17, 2014 5:31 am by Hyunseung

» Настроение-емотиконка
Ресторант "DoDoMi" EmptyНед Юни 15, 2014 8:23 pm by Panda Tao

» Мъж без лице
Ресторант "DoDoMi" EmptyЧет Юни 12, 2014 7:52 pm by Panda Tao

» Искам да се оплача от...
Ресторант "DoDoMi" EmptyСря Юни 11, 2014 4:19 am by Ryu Hwayoung.

» Щабът на нашествениците
Ресторант "DoDoMi" EmptyНед Юни 08, 2014 7:21 pm by Bang Minah

» Похвали се ..
Ресторант "DoDoMi" EmptyНед Юни 08, 2014 6:22 pm by Panda Tao

» Лафче
Ресторант "DoDoMi" EmptyНед Юни 08, 2014 11:08 am by Daehyun.

» Bubble Tea
Ресторант "DoDoMi" EmptyНед Юни 08, 2014 10:12 am by Jihoon

Октомври 2024
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Календар Календар

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 17 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 17 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 98, на Пон Окт 14, 2024 5:57 pm
Колко е часът?

Ресторант "DoDoMi"

2 posters

Go down

Ресторант "DoDoMi" Empty Ресторант "DoDoMi"

Писане by Ailee Пет Май 02, 2014 12:54 pm

Ресторант "DoDoMi" Dodomi-korean-restaurant
Ailee
Ailee
Защитници
Защитници

Брой мнения : 95
Регистриран на : 23.04.2014
Години : 33
Местожителство : Сеул

Върнете се в началото Go down

Ресторант "DoDoMi" Empty Re: Ресторант "DoDoMi"

Писане by Ailee Пет Май 02, 2014 12:54 pm

И Йеджин седна на дивана в хола и изчака ДжейБи да слезе и да тръгнат. От някъде се появи котката й. Няма спасение от нея. Стаята й беше затворена и въпреки това котката излезе. Сигурно е безгръбначна или има способности като нея. Русокосият се зададе и я подкани да тръгват. Тя остави котката си и тръгнаха. Джей заключи и отиде в гаража, а И остана да го чака. След малко клаксоните на една кола огласиха ушите й. Тя се обърна и видя Им в кола. И тя ли беше негова? Е очакваше се след като има такава къща. Качи се до него и потеглиха на някъде. След 15-20 минути стигнаха до центъра на Сеул и Джей спря. Слязоха и тръгнаха към първия ресторант, който видяха. Влязоха вътре и седнаха на една от крайните маси. И започна да разглежда ресторанта, изглеждаше й изискан и персонала беше такъв. Един млад хубав русокос сервитьор отиде до тях и им взе поръчката. Ейли го изгледа от главата до петите. Изглеждаше на не повече от 20 години. Записа всичко и се отдалечи, а И само го проследи с поглед докато не се скри. Докато чакаха поръчките си Ейли и Джей Би се запознаха по-добре. От разговора им тя разбра, че е с 2 години по-голяма от него. Разбра и че имат общ приятел Марк. Джей и Марк са били приятели откакто се помнят, а Ейли и Марк от близо 2 години. Йеджин искаше да разкаже на момчето каква е всъщност, но я бе страх, че когато разбере ще я намрази, а тя не искаше това. С всеки изминал ден все повече го харесваше. Знаеше, че все някога ще разбере и затова не искаше да му признава чувствата си и да го допуска до себе си, защото после и двамата ще ги боли. Дойде сервитьора и им донесе поръчките. Поклони се и се отдалечи. Джей започна да яде, а Ейли не. Тя стоеше и го гледаше. Всъщност изобщо не беше гладна, това беше претекст да излязат и да се опознаят. От устните на къдрокосата излязоха въпроси, които не само изненадаха момчето срещу нея, но и за малко да се задави.
- Какво мислиш за магията и магьосниците, вещиците и всички подобни същества? Вярваш ли в съществуването им? 
Що за въпроси задаваше изобщо? Но тя искаше да разбере дали все пак ако узнае за нея ще я намрази или не.
Ailee
Ailee
Защитници
Защитници

Брой мнения : 95
Регистриран на : 23.04.2014
Години : 33
Местожителство : Сеул

Върнете се в началото Go down

Ресторант "DoDoMi" Empty Re: Ресторант "DoDoMi"

Писане by JB. Пет Май 02, 2014 1:19 pm

Докато се обличаше бе измислил къде да я заведе на закуска, за това му трябваше помощ. Не, не човешка.. Излязоха отвън и Дже се вмъкна в гаража.
- Липсваше ми миличка. Нека те изведа на среща.
Говореше на колата си сякаш му бе стара любовница. Всъщност я имаме от два месеца, но я чувстваше близка. Тя май бе единствената приятелка, която имаше и бе все още детствена и не го е предавала.
Качи се в нея и със съвсем плавно каране я изкара навън. Натисна клаксона и кимна към Ейли да се качва.
След половин час стигнаха центъра на Сеул и Дже спря колата на паркинга пред любимият си ресторант. Настаниха се на любимата му маса, като не издаде този факт на Ейли и не след дълго един рус сервитьор цъфна до тях. Джей Би се издразни когато видя онзи как изгледа момичето, а и тя също го оглеждаше. Протегна се през масата и хвана ръката на Ейли, като даде поръчката им на онзи и го отпрати.
След малко онзи пак се върна и момчето нападна храната. Не отразяваше никого. Бе мъртво гладен е ако не се натъпчеш на секундата наистина щеше да е мъртъв.
- Какво мислиш за магията и магьосниците, вещиците и всички подобни същества? Вярваш ли в съществуването им?
И до тук с яденето. Дже се задави когато тя го попита това. Що за въпроси? Той очакваше да го пита всичко друго, но не и това.
- Вещици?! Ъъъ... Не знам дали съществуват, но ме кефят тези по филмите. Особено хубавите млади вещици, които накрая винаги се оказват в беля и някой глупак им се притичва на помощ и накрая той попада в капан. Ама защо ме питаш това? Мислех че ще ме питаш от къде родителите ми имат толкова пари че да ми подарят имение а ти ме питаш дали вярвам във вещици и магии. Странна си, но аз пак те харесвам. Ако това е опит да ме накараш да не те харесвам не успя. Опитай с нещо друго.
JB.
JB.
Наемници (Южна Корея)
Наемници (Южна Корея)

Брой мнения : 118
Регистриран на : 22.04.2014
Години : 30
Местожителство : Южна Корея

http://dream-high.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ресторант "DoDoMi" Empty Re: Ресторант "DoDoMi"

Писане by Ailee Пет Май 02, 2014 2:27 pm

Когато чу отговора му леко се успокои. Но все още не искаше да му признае. Въпреки положителния му отговор, тя се натъжи. Какво да му отговори на въпроса "Ама защо ме питаш това?" Как да му каже "Ами аз съм вещица и се чудя би ли ме приел такава". Просто сведе глава надолу и каза:
- А..ами от любопитство. 
После взе клечките и започна бавно да яде. Още веднъж чу ,че я харесва и се усмихна. Спря да яде и пак го погледна, ядеше си най-сладко и може би изобщо не усещаше мъката в гласа й. Йеджин се облегна на стола си и се замисли в думите му "вещици, които накрая винаги се оказват в беля и някой глупак им се притичва на помощ и накрая той попада в капан."..ами ако той беше глупакът, попаднал в нейния капан? Всъщност за едно не бе прав, че във филмите вещиците са зли същества, неспособни на чувства различни от омраза. А тя не изпитваше само това - омраза. Трябваше да му каже или да му покаже ,но изчакваше удобен момент. 
- А..аз..аз съм ... - не можа да се изкаже, просто не можа. 
- Аз не съм гладна. - каза И, опитвайки се да замаже положението. Ако беше събрал 2 и 2 в клуба, когато незнайно как падна полилея и въпросите й сега, щеше да разбере, че тя е вещица. Отново се облегна на стола си и се осъзна. Дълбока въздишка излезе от устните й. Но какво й ставаше? Защо се дерзаеше за това, какво като момчето разбере? Какво като я намрази? Но не, тя не искаше това.
- Джей, аз също много те харесвам повече от приятел, но връзката ни е невъзможна по ред причини. Моля те не ме питай защо и стой на страна от мен. Ако това е невъзможно, ще напусна къщата ти.
Знаеше, че той ще пита "защо", но не знаеше как да му отговори.
Ailee
Ailee
Защитници
Защитници

Брой мнения : 95
Регистриран на : 23.04.2014
Години : 33
Местожителство : Сеул

Върнете се в началото Go down

Ресторант "DoDoMi" Empty Re: Ресторант "DoDoMi"

Писане by JB. Пет Май 02, 2014 2:46 pm

- Джей, аз също много те харесвам повече от приятел, но връзката ни е невъзможна по ред причини. Моля те не ме питай защо и стой на страна от мен. Ако това е невъзможно, ще напусна къщата ти.
Вече и той не бе гладен. Загуби апетит и обмисляше какво да й отговори.
- Не искам да си тръгваш. Няма да питам защо. Ще оставя на теб сама да решиш дали да ми кажеш или не. Ако те накарам на сила най-много да те провокирам да си тръгнеш. Аз... Аз се привързах към теб. Сякаш си някоя вещица омагьосала ме да виждам само и само теб и да те обичам. Да, обичам те. И колкото и глупаво да звучи да го казвам още в началото е така. Дай ми шанс да ти докажа, че може да сме заедно. Ейли, не ме оставяй.
Имаше чувството, че всеки момент ще заплаче. Им Дже Бум - момчето, което използваше тялото си и танцовите си умения, за да забива момичетата по клубовете и баровете сега бе готов да се разреве като малко дете, заради момиче. Но какво момиче?! Тя бе прекрасна. С нейните дълбоки кафяви очи, красива усмивка и дълга леко къдрава коса... Тя бе прекрасна във всяко едно отношение. Може би за другите тя не бе толкова хубава, но за него тя бе богиня.
- Ти си прекрасна. Обичам те и няма да ти позволя да си тръгнеш.
Стана от мястото си, отиде до нея и я прегърна. Не се сдържа и се разплака. Приличаше на някое момиченце, но хич не му дремеше в момента.
Погледна я отново в очите и впи устните си в нейните. Целувката бе кратка и нежна, но с нея показваше любовта си.
Хвана я на за ръката и я повече навън като остави парите за сметката им на масата плюс бакшиш за шоуто, което бяха спретнали.
Качиха се в колата и Дже натисна газта. Караше дълго докато не стигна моста на река Хан. Излезе от колата като затръшна силно вратата и отиде до перилата. Гледаше надолу към буйната вода, но му бе размазано, защото сълзите пак започнаха да напират.
JB.
JB.
Наемници (Южна Корея)
Наемници (Южна Корея)

Брой мнения : 118
Регистриран на : 22.04.2014
Години : 30
Местожителство : Южна Корея

http://dream-high.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Ресторант "DoDoMi" Empty Re: Ресторант "DoDoMi"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите